איך לבחור שיר חתונה לריקוד ראשון

לשירי אהבה יש את היכולת הקסומה הזו לגרום לך לחשוב על אהובתך, לשחזר זיכרונות בראש, ואפילו להזיל דמעה. כשאתה מאזין למנגינה מסוימת, אתה עלול להיות מופתע עד כמה היא קשורה למערכת היחסים שלך. יש זוגות שאפילו טוענים שמנגינה היא "השיר שלהם" כי היא נוגעת במשהו מיוחד שהם חולקים. כמו הקדשות ברדיו, הבלדה המושמעת במהלך הריקוד הראשון שלך צריכה לדבר כך אל ליבך ותהיה מאחוריה משמעות מיוחדת.

אולי אתה תוהה באיזה מהם אתה צריך לבחור, או אולי יש לך הרבה בראש שהיית רוצה שתוכל לשחק בבת אחת. ההחלטה על שיר אחד עשויה להיות קשה לך ולאהובך, במיוחד אם שניכם חובבי מוזיקה מושבעים; עם זאת, יש דרכים להקל על התהליך הזה ולהפוך אותו למהנה יותר.

הנה כמה הצעות שכדאי לקחת בחשבון אם אתה כרגע מתלבט או מתלבט בין שירי הריקוד הראשונים:

ריקוד חתונה

1. אל תקבל יותר מדי דעות.

זכרו שלכל אחד יש טעם שונה במוזיקה, כך שאם תבקשו המלצות או ביקורת, אתם עלולים למצוא את עצמכם מנסים לרצות אחרים יותר מאשר את עצמכם. בחירת השיר הסופית אמורה לדבר אליך ואל בן הזוג שלך, אז נסה לשמור על ההחלטה בין שניכם.

2. האזינו למילות השיר.

הקצב אולי מרגש אותך, אבל המילים יכולות להיות חזקות באותה מידה. האם הם מזכירים לך רגע מסוים עם אהובתך או מתארים כמה אתה מאוהב? זה יכול להיות גורם מכריע, במיוחד אם אתה רוצה שהריקוד הראשון יתפוס את מהות מערכת היחסים שלך.

3. זכרו ששירים רבים יתנגנו לאורך קבלת הפנים.

אתה יכול להכין רשימת השמעה או רשימת שירים שיינתן ל-DJ או להקה חיה[1] לנגן לערב אם יש לך בראש מנגינות חובה. אפילו עם רשימת שירים מוכנה, ייתכן שעדיין תתקשה לצמצם את הבחירות שלך, אז שקול אב-בת, אם-בן או ריקוד דומה אחר כדי להציג את כל המועדפים שלך.

4. היו עם ראש פתוח.

בין אם אתה אוהב ז'אנר אחד או כל מיני סוגים של מוזיקה, הקדיש זמן להאזנה לשירים שונים. אתה עשוי להיות מופתע ממה שאתה נהנה או ממה שמחמם לך את הלב. חקור כמה מנגינות יחד אם אתה רוצה להרחיב את הבחירות שלך ולראות אם מנגינה ספציפית מציתה ניצוץ.

ריקוד

5. לכו בעקבות הלב שלכם.

מתוך כל השירים שאתה שוקל, תגלה שלאחד תהיה משמעות עמוקה יותר מהשאר. הקשיבו לאינסטינקטים שלכם ולמה שאתם מרגישים הכי משמעותיים לחתונה שלכם.

זכור את הטיפים האלה כדי לעזור לך להדריך אותך בדרך למציאת מנגינה מושלמת לחתונה. הריקוד הראשון שלך הולך להיות רגע בלתי נשכח, אז וודא שהשיר שאתה בוחר הוא מאוד מיוחד. לרעיונות לשירים, קח השראה מהמנגינות שנבחרו על ידי זוגות מתחתנים.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן