למה לצפות עם שיעור ריקוד למתחילים

בין אם חשבתם רק בקצרה להתחיל לרקוד כתחביב או קריירה או שכבר עשיתם תרגול, עדיף להתחיל ללמוד עם שיעורי ריקוד מתחילים. בדיוק כמו כל מיומנות חדשה, ללמוד לרקוד יכול להיות אתגר כי יש לזה כל כך הרבה היבטים. יש להבין איזה סגנון ריקוד הכי מתאים לך, אילו מיומנויות יסוד אתה צריך ולקבל משוב על ההתקדמות שלך. מורה מקצועי יכול לעזור לך בכל זה!

החליטו באיזה סוג שיעור לקחת

כשזה מגיע לריקוד למתחילים, חשוב להיות מודעים לאיזה סוג שיעור לקחת: קבוצתי או פרטי.

כיתות קבוצתיות יכולות לכלול בין 10-20 תלמידים שלומדים יחד. בדרך כלל יש מורה אחד שמנחה את השיעור. כאשר אתה בשיעור ריקוד גדול יותר, זה חיוני שאתה מסוגל ללמוד במסגרת קבוצתית. האם אתה מישהו שתופס מהר, נוח לך ללמוד לצד אחרים, ולא מוסחת בקלות? אם כן, שיעורים קבוצתיים יכולים לעבוד בשבילך.

לִרְקוֹד

שיעורים פרטיים הם הטובים ביותר עבור אלה המעדיפים מסגרת של אחד על אחד או תרגול רק עם בן זוג והמדריך שלך. שיעורי ריקוד פרטיים למתחילים הם מצוינים כי המורה מסוגל יותר להתאים אישית את השיעורים ולפגוש אותך היכן שאתה נמצא. תוכל גם לקבל משוב מותאם אישית יותר[1].

צפו לשיעורים בקצב מהיר

רוב שיעורי הריקוד נעים בין 45 דקות לשעתיים, ויש כל כך הרבה מה ללמוד בזמן הזה! סביר להניח ששיעור הריקוד יהיה בקצב מהיר, בדרך כלל יתחיל בחימום, עבודת בר, שגרות רצפה, ולאחר מכן עבודה על ריקוד כוריאוגרפי.

בהתחלה, זה עשוי להיות מהמם במיוחד כאשר רוקדים למתחילים. עם זאת, אם אתה מכין את עצמך לשיעור ונשאר ממוקד במהלך השיעור, אתה צריך לעשות בסדר גמור!

אם אתה לוקח שיעורי ריקוד פרטיים למתחילים ואתה מרגיש שזה מהיר מדי, אתה תמיד יכול לבקש מהמורה שלך להתאים את הקצב יותר בהתאם.

היו פתוחים ללמוד דברים חדשים

ריקוד למתחילים כרוך בהרבה מהלכי ריקוד ומינוחים חדשים (בעיקר בצרפתית לאימון בלט). זה עשוי להיות מאיים ולא נוח בהתחלה, אבל אם אתה נכנס עם ראש פתוח ולהיטות ללמוד, אתה תצליח!

מצד שני, אם אתה לא מאמין בעצמך וחושב דברים כמו "לעולם לא אוכל לרקוד ככה" או "אני לא יכול לעשות את זה", אז יהיה קשה מאוד להתקדם.

טיפ מקצוענים: תהנו ותעשו את המיטב! אם אתה מסתבך, תן לעצמך קצת חסד ותתקדם.

אולפני ריקוד

הגדר יעדים אישיים

כאשר אתה לומד כל מיומנות חדשה, כמו ריקוד, חיוני להגדיר יעדים אישיים. זה נותן לך משהו לעבוד לקראתו. זה גם מאפשר לך להרגיש בטוח כשאתה עומד ביעדים שלך. שקול להגדיר יעד קצר וארוך טווח.

חשוב במיוחד להגדיר מטרות אם אתה בכיתה קבוצתית, מכיוון שיהיו רקדנים עם כל סוגי הרקע. נסו לא להשוות את עצמכם ולהגדיר את המטרות האישיות שלכם! אם אתה עובד עם מורה פרטי, הם ישמחו לעזור לך להגדיר מטרות מתאימות.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן