13 אתרים ללימוד ריקוד לחתונה

חתונה היא היום שבו אתה רוצה שהכל יהיה מושלם. אתה לא רוצה שיהיו לך פגמים ביום חתונתך או שתצטרך להתפשר אפילו על הדבר הקטן ביותר.

אמנם יש דברים שיכולים להיות מטופלים על ידי החברים והמשפחה שלך, אבל אתה צריך להכין את עצמך לריקוד הראשון. להיות באור הזרקורים ביום הגדול שלך יכול לגרום לאנשים מסוימים להיות עצבניים וזו חוויה מעבר להסבר.

המהלכים המהירים והעדינים האלה, העיניים של כל האורחים נשואות אליכם והציפיות שמציבים מכם הם כל הגורמים שיצטרפו לעצבנות שלכם. גם אם אתם לא הזוג הכלה, ואתם חייבים לרקוד הלאה חתונה של איזה חבר או בן משפחה, זה עניין שונה לגמרי מאשר המועדון הרגיל שלך בריקודים או ריקודים באיזו מסיבת בית.

אתה צריך לדאוג לתנועות הריקוד שלך, לנימוס שלך, ללבוש ולגישה. כולם צריכים ליישר צורה מושלמת של ריקוד חתונה מלא במהלכים חינניים שיהפנטו את הצופים. אתה יכול גם למצוא כמה אתרים באינטרנט שמתאימים לך באותה מידה כדי ללמוד את ריקוד החתונה המושלם בנוחות של ביתך. כמה דוגמאות לאתרים כאלה הם:

ריקוד זוגי

13 אתרים ללמוד שיעורי ריקוד לחתונה סקירה מקוונת

1) אודמי

Udemy הוא הבית למגוון עצום של קורסי למידה מקוונים. אתה יכול לחפש על נושא אקראי ותופתע לראות אלפי קורסים בנושא זה המופיעים באתר.

החלק הטוב ביותר הוא שזהו מדיום עולמי באמת של למידה מקוונת, שכן אתה יכול למצוא רשימה ארוכה של שפות עם קורסים זמינים בהן שיתאימו לחוויית הלמידה שלך ויהוו את הבחירה הנכונה עבורך.

ל-Udemy רשומים עבורכם למעלה מאלף קורסים בריקודים לחתונה שיכולים לעזור לכם להתכונן לריקוד האלגנטי ביותר. אתה יכול להפוך את היום הגדול שלך למיוחד על ידי לימוד ריקודי החתונה המדהימים האלה.

2) SkillShare

האתר פועל בצורה ייחודית ביותר המאפשרת גישה לכל הקורסים באתר במנוי חודשי בודד.

זה גם יוודא שאתה יכול לעבור בין קורסים בקלות אם אתה חושב שקורס לא עובד בשבילך. החלק הטוב ביותר הוא שהם מציעים לא לחודש אחד, אלא תקופת ניסיון חינם של חודשיים עבור מנוי הפרימיום שלהם.

אתה יכול ללמוד לבד או עם בן/בת הזוג להתאמן לריקוד הראשון ביום חתונתך ובטוח שאף אחד לא יוכל להסיר ממך את העיניים.

3) ריקוד חתונה באינטרנט

זהו אתר ייעודי שיכול לעזור לך ללמוד ריקוד חתונה באינטרנט. האתר מפעיל פרומו תחת שמציע לך 50% הנחה על לימוד ריקוד החתונה הטוב ביותר ישירות ממומחים.

באתר זה יש כמה מהכוריאוגרפיות הטובות ביותר שנעשו ותוכלו לראות את כולן באתר לבחירה. האתר מציע הוראה לא רק לזוג הכלה אלא לכל החברים ויכול לעזור לכם להכין את ריקודי החתונה הטובים ביותר.

אתר זה עוסק כולו בריקודים לחתונה, ומהמדריך למתחילים לביטחון עצמי ולהתלבשות הנכונה, תוכלו למצוא כמה הדרכות שירים פופולריות שהכי מתאימים לריקודים בחתונה ויגרמו לכם להיראות כמו הזוג המושלם ביום חתונתכם.

4) שיעורי ריקוד ראשונים חתונה

הריקוד הראשון הוא המסורתי ביותר ואחד החלקים החשובים בחייך. האורות כבויים, מוזיקה עדינה מקסימה את האווירה ואתה זוכה לרקוד עם בן הזוג באור הזרקורים עם מאות עיניים עליך. מה עוד יכול להיות יותר רומנטי? אבל זה לא קל לתאם ריקוד חתונה מושלם שכן יש גינונים, תנועות ותיאום מעורבים.

הם מציעים כמה תוכניות ריקוד מקוונות לזוגות שתוכלו להירשם אליהם וללמוד את ריקוד החתונה מכוריאוגרפים מנוסים מאוד ביחד. יש גם כמה שיעורי ריקוד וירטואליים המוקלטים מראש ויכולים לעזור לך בתרגול הריקוד ליום הגדול שלך.

5) סטודיו לדואטדאנס

אתר זה עוסק בריקוד דואט ומציע מספר קורסים בריקודים סלוניים וריקודי חתונות. ישנם שיעורים מקיפים שיכולים להפוך את חווית הלמידה לקלה ומהנה עבורכם ותוכלו גם ליהנות מהאיכות הגבוהה ביותר של הכורוגרפים המנוסים.

ריקוד

האתר עוסק כולו בריקוד דואט ואם אתם מחפשים ללמוד את הריקוד הראשון, או לרקוד עם בן זוג בחתונה של איש ההימורים שלכם, תוכלו למצוא את השיעור המתאים כאן באתר זה.

אתה יכול גם לקבוע שיעור ריקוד מותאם אישית באתר זה שיאפשר לך לקבל תשומת לב ללא הפניית תשומת לב ממוקדת במטרות שלך. האתר אינו מוגבל לריקודי חתונה קלאסיים, אבל אתה יכול גם ללמוד ז'אנר אחר כמו היפ הופ ועוד באתר זה כדי לחיות את הרצפה ביום החתונה שלך.

6) הדרכת ריקוד חתונה

אם יום החתונה שלכם מתקרב ואתם עדיין לא בטוחים לגבי הריקוד הראשון שלכם, זה האתר המתאים עבורכם. אתר זה מיועד לכל אלה שחסרים את הביטחון של ריקוד זוגי או לא יודעים מה הם הולכים לעשות בריקוד הראשון שלהם. אתה יכול למצוא הדרכה מלאה על הפיכת הריקוד הראשון שלך למושלם ביום חתונתך עבורך.

לא משנה אם אתה קצר בזמן ועדיין רוצה להפוך את הריקוד הראשון שלך לספור. אתר זה עזר למאות זוגות מאושרים בטווח קצר של שבועות והפך את הריקוד הראשון שלהם ללא דופי.

אתה יכול לקרוא את כל הסיפורים המשמחים מאותם זוגות באתר כדי לקבל ביטחון עצמי. הם מציעים ניסיון חינם של 7 שיעורים ראשונים, כך שתוכל לקבל את ההחלטה אם הם עוזרים, והם יהיו המתאימים לך.

7) Firstdancecharlotte

ריקוד חתונה יכול להיות סיוט עבור חלק מהמופנמים שאין להם ניסיון קודם בריקוד זוגי והם רוצים להפוך לראשון הריקוד שלהם.

ובכן, אתר זה מוקדש לעזור לכל הזוגות שמחפשים להתכונן לריקוד החתונה שלהם באינטרנט. תוכלו ללמוד את כל הטיפים והטריקים שיעזרו לכם להתגבר על כל הטעויות ולהגיע למקום בו תוכלו ללכת אל אור הזרקורים ביום הגדול שלכם בביטחון.

קשה לנהל את ריקוד החתונה הנכון כשמאות עיניים נשואות אליכם מתחת לאור הזרקורים ואתם צריכים לתאם עם בן הזוג כדי להבטיח ריקוד מושלם. אתר זה מציע הדרכה למתחילים מוחלטים כדי שיוכלו לקבל שיעורי ריקוד מושלם לחתונה ולהפוך את הריקוד הראשון שלהם לבלתי נשכח.

8) Ballroomdancechicago

Ball Room Dance Chicago הוא מועדון ריקודים שבסיסו בשיקגו, IL שיכול לעזור לכם ללמוד את הריקוד הזוגי הטוב ביותר. הם פתחו את האתר הזה כדי לחתוך את הגבולות הגיאוגרפיים ומאות סטודנטים נרשמים באינטרנט לקורסים שלהם ברחבי העולם.

האתר הוא העזרה הנכונה עבורכם עם ניסיון של שנים כדי להדריך אתכם בריקודים הזוגיים ותוכלו ללמוד את כל מה שאתם צריכים כדי להפוך את ריקוד החתונה שלכם למושלם באתר זה.

יש הרבה מקום באתר לבחירה, מכיוון שתוכלו לשים את ידכם על קורס מזורז של ריקוד ראשון, ריקודי הורים, הדרכות לריקוד חתונה ועוד כמה משאבים שיעזרו לכם להתכונן לריקוד הזוגי הטוב ביותר.

9) קוויקקוויקסלואו

אתה יכול למצוא כמה כלים מגניבים כמו ללמוד לרקוד באינטרנט, שיעורי ריקוד לחתונה ועזרה על ידי תזמון שיעור מותאם אישית עבורך. האתר חופשי לשימוש ולא תצטרכו לשלם עבור קורסים, שיעורים או דמי מנוי כלשהם[1] באתר.

ריקוד חתונה

יש גם סטרימינג בשידור חי ושיעורים פרטיים שתוכלו לבחור מהם לפי הדרישות והפנאי שלכם ולקבל את ההחלטה הנכונה בעצמכם.

אתה יכול לקבל את העזרה מאתר זה כדי לקבל את כל הביטחון שאתה צריך כדי ללכת עם בן הזוג שלך במעבר ולדעת ששניכם מוכנים היטב להפוך את הריקוד הראשון לאירוע בלתי נשכח לשארית חייכם.

10) WeddingDanceTutorials.iThinkfic

אתר זה מציע לך גישה למערכת הדרכות חסינת שטויות שתוכננה על ידי כורוגרפים מומחים ומורים לריקוד שתעזור לך ללמוד את ריקוד החתונה הטוב ביותר תוך 1-3 ימים.

האתר מציע לכם ללמוד ריקודי חתונה מתחילים וייחודיים שנראים מהפנטים ללא כל מהלכים מורכבים שיש בהם סיכון ליציאה דרומה.

הם מציעים לך את החופש לבחור את הזמן שבו אתה רוצה ללמוד כדי שלא תצטרך להגזים עם הלמידה שלך ולהתכונן לריקוד הראשון שלך בעוד מספר ימים.

11) EasyWeddingDancing

האתר מנוהל על ידי אלן ווטסון – מדריך ריקודי חתונות מפורסם. אלן עוסק בריקוד מאז שהיה בן 13. עם יותר מעשור של היותו מדריך ריקודים, הוא החליט להמציא רעיון ייחודי ויצירתי לעזור לכל האנשים בריקוד הראשון שלהם ולהפוך אותו לבלתי נשכח עבורם.

הוא מפעיל את האתר הזה בחינם לכל המשתמשים כמתנת חתונה כדי להפוך את הריקוד הראשון שלהם למושלם. אתה יכול להירשם בחינם באתר ולקבל גישה לכל הסרטונים. אתה יכול גם להצטרף לניוזלטר ותקבל הודעה על כל המהדורות האחרונות באתר.

אתה יכול לקבל פרו-טיפים מאלן ישירות ואם אתה מחפש משהו ספציפי, אתה יכול לתת לו הצעה והוא בהחלט יבדוק את זה.

12) LeParidancenter

Le Pari Dance Center ממוקם בניו ג'רזי ועוזר לכל הזוגות ללמוד כמה משיעורי הריקוד הטובים ביותר באינטרנט ובסטודיו.

יש להם צוות של כורוגרפים מנוסים שיכול להפוך את הריקוד הראשון של החלום לאפשרי ביום הגדול שלך מבלי שתצטרך לעבור הרבה צרות.

ללא ספק, יום החתונה הוא אחד מהימים המשמעותיים ביותר בחייו של כל אדם והם רוצים להפוך אותו למושלם. ריקוד ראשון הוא הדרך הנכונה לוודא שאתה זוכה לאור הזרקורים הזה ולגרום לבן הזוג להרגיש מוערך ורצוי.

באתר זה, אתה יכול למצוא כמה אופנים של שיעורי ריקוד מקוונים, כולל קבוצות מקוונות ושיעורים מקוונים פרטיים לפי בחירתך. זה יבטיח שאתה מפיק את המרב מחוויית הריקוד המקוונת שלך ותגרום לכל מהלך נחשב.

13) פרויקט DanceTogether

לאתר אולי יש ממשק מינימליסטי, אבל זה כל מה שצריך כדי להצליח בריקוד הראשון ביום הגדול שלך ולהפוך אותו לעניין שייזכר עד סוף חייך.

ריקוד חתונה

אחת המתנות הטובות ביותר שתוכלו להעניק לבן הזוג שלכם ביום חתונתכם היא פשוט ריקוד זוגי הטוב ביותר כאשר אתם במרכז תשומת הלב עם אור הזרקורים עליכם ואתם מנסים לזוז ולתאם יחד.

לחלופין, ייתכן שיש לך בעיות בריקוד זוגי מכיוון שאינך יודע כיצד לפעול עם החליפות האלגנטיות הללו ולטפל בשמלת הכלה של בן הזוג שלך.

באתר זה, אתה יכול למצוא מגוון רחב של משאבים, כולל שיעורים מקוונים, שעזרו למאות זוגות לפניך, ואתה יכול להצטרף בביטחון לשיעורים אלה כדי לקבל עזרה.

השיעורים שלהם נעים משיעור אחד על אחד רק בשבילך, ייעוץ חינם באינטרנט בריקוד חתונה, ושיעור ריקוד חתונה שתוכלו לבחור ממנו בהתאם לרמת המיומנות והדרישות שלכם.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן