ריקודי בטן תל אביב

ריקודי בטן מקורם במזרח התיכון והוא משמש לעתים קרובות לתיאור מגוון רחב של ריקודים מזרח תיכוניים. עם זאת, חושדים כי רקדניות הבטן הידועות הראשונות היו ממצרים בשנות ה-30 של המאה ה-19. הנשים שרקדו נחשבו לצועניות והיו מטיילות ברחבי הארץ בהופעות. עם הזמן, הריקוד התפתח וכיום נהנה ממנו כחלק מחוג ריקוד מהנה במדינות מערביות רבות!

איך לרקוד בטן?

ריקודי בטן הוא ריקוד פשוט למדי הכולל גלגול וסיבוב ירכיים. זה פשוט במובן זה שהכל מתמקד בליבה שלך, ולא בכל תנועות רגליים מסובכות. עם זאת, זה לא אומר שזה טיול בפארק! אתה תשבץ ותנודד את הירכיים בזמן לצלילי מוזיקה, אז זה קשור לקואורדינציה לא פחות מאשר להיראות טוב!

איך להתחיל שיעורי ריקודי בטן בתל אביב

בין אם אתה ראש לחמנייה, איירליסט, מלכת טוורק או לא רקדנית שמחפשת דרך חדשה ומהנה להזיע, תל אביב [1] סיפקה אותך. הנה כמה משיעורי ריקודי בטן הטובים ביותר בתל אביב:

רקדנית בטן

1. סטודיו נעים

עם תשעה מיקומים וספירה, אתה יכול לקחת שיעורים כל היום בסגנונות רבים בכל הרמות (רק שימו לב לאותיות A, B & C בתיאורי הכיתה כדי להבין את העוצמה). השיעורים הם בעברית ובאנגלית ויש להם דיל כיתתי מתוק חודשי ללא הגבלה וחבילות לתיירים, כך שתוכלו לנסות את כל המורים שלהם. הבהרה כוללים דאנסהול עם באטו, ריקודי בטן עם יעל בקר, היפ הופ עם מרווין וזומבה עם אווה.

2. חוג ריקוד בינוני עם טינה

תאריכים: שני: 10:00 עד 11:00

מיקום: סהרה סיטי – בית ספר לריקודי בטן – רח' אמזלג 45, תל אביב-יפו, 6514898, ישראל

השיעורים הם בני 60 דקות, מהנים, פתוחים לכל ומלמדים במתודולוגיה מובנית במתכונת סמסטריאלית. הם כוללים טכניקת הוראה, סמליות והקשר היסטורי ותרבותי, המספקים חינוך ריקוד מעוגל ייחודי לכל תלמידי העיר סהרה.

3. שיעור מתקדם עם טינה

תאריכים: רביעי: 17:30 – 18:30

מיקום: סהרה סיטי – בית ספר לריקודי בטן – רח' אמזלג 45, תל אביב-יפו, 6514898, ישראל

נוסדה בשנת 1996 על ידי הרקדנית, המורה והכוריאוגרפית הנודעת, טינה גירש, בעיר סהרה הוא בית הספר המוביל לריקודי בטן בישראל. ממוקמים בשכונת נווה צדק היפה בתל אביב, הם מהווים בית אמנותי חם לרקדנים בכל הגילאים, סוגי הגוף והרמות, מרקדנים מתחילים ומזדמנים ועד רקדנים מקצועיים. מתחילים, רקדו בשמחה ובחן עד השיעור הראשון שלכם. אנשי מקצוע, לומדים טכניקה מתקדמת, ומקבלים תמיכה בבימוי, כוריאוגרפיה ותלבושות.

ריקודי בטן

4. שיעור ריקוד בינוני עם טינה

תאריכים: שלישי: 17:30 – 18:30

מיקום: סהרה סיטי – בית ספר לריקודי בטן – רח' אמזלג 45, תל אביב-יפו, 6514898, ישראל

בעוד סהרה סיטי מתמחה בריקוד בטן מצרי מסורתי, הם מציעים גם הכשרה הוליסטית ייחודית בתוך המגוון הרחב של סגנונות מוזיקה, אמנות וריקוד מזרח תיכונית וצפון אפריקאית. יש להם שיעורים, סדנאות, טקסים, קורס הכשרת מורים לריקודי בטן וקורס ראשון מסוגו לטיפול בריקוד בטן. כל ההצעות שלהם קלות לב, מהנות, נגישות פיזית ומטפחות ריפוי, יצירתיות, ביטוי עצמי, כמו גם קואורדינציה, כושר ובריאות הגוף הנשי. ובעוד ריקודי בטן מקושרים לרוב עם נשים, גברים רבים לומדים גם בסהרה סיטי, שם הם נהנים ממרחב פתוח ללמידה.

5. שיעור ריקוד למתחילים עם פסי

תאריכים: שני: 18:30 – 19:30

מיקום: סהרה סיטי – בית ספר לריקודי בטן – רח' אמזלג 45, תל אביב-יפו, 6514898, ישראל

הקורס הראשון להכשרת מדריכי ריקודי בטן, כמו גם ההכשרה הראשונה לטיפול בריקודי בטן. כל המוצרים שלהם קלילים, מהנים ונגישים פיזית, והם מקדמים ריפוי, יצירתיות, ביטוי עצמי, קואורדינציה, כושר ובריאות גופנית נשית. בעוד שריקודי בטן מקושרים לנשים, גברים רבים מתאמנים בסהרה סיטי, שם הם חווים סביבת למידה פתוחה.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן