איך להתחיל פלאש מוב

פלאש mobs, כאשר הם מבוצעים היטב, יכולים להיות דרך מצוינת ליצור באזז, לבטא את היצירתיות של העסק שלך, ואפילו למשוך קצת תשומת לב וסיקור תקשורתי. רוצה להחדיר קצת אישיות ויצירתיות לאסטרטגיית השיווק של החברה שלך? הנה מדריך שלב אחר שלב לתכנון וביצוע פלאש מוב משלך.

1. תכנן מראש.

בחר תאריך ושעה שמתאימים לרוב האנשים. זכור שייתכן שהמתנדבים שלך יצטרכו לעשות סידורי עבודה או בית ספר או שמרטפות. זכור גם שלשעה ביום תהיה השפעה הן על הקהל והן על המקום שלכם.

כמו כן, עשה מחקר קטן. השתמש במנועי חיפוש של רשתות חברתיות! מצא אנשים אחרים שמתכננים פלאש מוב, או מחפשים מתנדבים. למידה מאחרים תעזור לך לזהות פערים בתוכנית שלך, כמו גם לעורר יצירתיות לאירוע שלך!

צפה בסרטונים של פלאש mobs ורשום הערות. ערכו רשימות של מה שאתם רוצים, ומה תצטרכו: תחפושות? תלבושות מתואמות? אביזרים? טֶכנוֹלוֹגִיָה?

2. פרסם!

רתום את כוחן של הרשתות החברתיות.

פלאש מוב (1)

הכריזו על קריאה לאודישנים ולמתנדבים באינטרנט.

בחר את אתרי המדיה החברתית המועדפים שלך שבהם אנשים יוכלו לגלות על הפלאש מוב שלך. השתמש ברשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר[1] כדי לעדכן אנשים ולהפנות אותם לפרטים חשובים כמו החזרות שלך, מקומות מפגש ופרטי יצירת קשר. הקפידו לשמור את כל הפרטים שלכם מעודכנים!

3. מצא מקום

המקום ממלא תפקיד עצום בלוגיסטיקה, הגישה וההיתכנות הכוללת של הפלאש מוב שלך. באופן אידיאלי, אתה רוצה לבחור מיקום שבו מתאספים הרבה אנשים. בחירת מיקום עתיר תנועה מבטיחה שיהיה לך את הקהל הגדול ביותר לביצועים שלך!

ודא שיש לך אישור להיות שם! היתרי מקום יכולים להיות יקרים, ויכולים לדרוש הזמנה זמן רב מראש. הפלאש מוב שלך התפרק אחרי כל העבודה הקשה הזו הוא מייאש, אז הקפד לסדר את פרטי המקום בצורה מושלמת!

4. בחר שיר

מציאת המקום המושלם ובחירת השיר שיפגיש אנשים הם לא רק שני הגורמים המרכזיים לפלאש מוב מוצלח, הם קריטיים כדי לגרום לאנשים להשתתף ולצפות באירוע הפלאש מוב שלך. תרצו לבחור שיר שירגש את המשתתפים ויפתיע קהל תמימים ויגרום להם לשיר יחד.

אם אתה מתכוון לנגן מוזיקה, ודא שאתה רשאי לעשות זאת במקום או במיקום שבחרת.

אם השיר אינו שלך, תצטרך הרשאה לשתף כל תוכן שמציג את השיר. האם אתה מתכוון לשכור תקליטן? אם כן, ודא שלאדם זה יש גישה לחשמל ומקום להגדרת רמקולים וציוד. אם אתה מוסר מוזיקה בעצמך, הקפד להביא רמקול נייד. יהיו מוזיקאים חיים? ודא שיש לך רשות והרבה מקום ולוגיסטיקה כדי שהלהקה תופיע גם כן. כמו כן, הקפד לקחת בחשבון את מזג האוויר! למזג האוויר יכול להיות השפעה עצומה על השמיעה, ויכול להשפיע על היכולת שלך להשתמש בטכנולוגיה (רוח, גשם, שלג וכו').

5. גייס את הצוות שלך

אחד המרכיבים הוויזואליים המרכזיים לפלאש מוב מוצלח הוא כמות המשתתפים שמפתים את הצופים. תרצה לפחות 50 אנשים נוכחים. לגרום לאנשים להתנדב ולהיות חלק מהפלאש מוב שלך פירושו לשאול את המשפחה והחברים שלך. ספר לכל מי שאתה מכיר ולכל מי שהם מכירים. תתקשר לכל טובותיך. לא מכיר 50 אנשים? נסה להתקשר לארגונים מקומיים כמו קבוצות פנאי ומועדוני סטודנטים במכללות והזמינו אותם להצטרף לאירוע הפלאש מוב שלך. אתה אף פעם לא יודע מי יהיה מוכן ומסוגל לעשות פלאש מוב. כמה שיותר יותר טוב – פשוטו כמשמעו.

6. חזרות, חזרות, חזרות.

לפני שתוכל לעשות את הפלאשמוב החי שלך, תצטרך ללמד את המתנדבים שלך את הכוריאוגרפיה ולוודא שכולכם מסונכרנים ככל האפשר. תצטרך גם לרוץ כיצד האירוע יתנהל בזמן אמת. כדי לעשות זאת, תצטרך לתכנן ולאשר מרחב חזרות שיכיל את כולם. לחלופין, מצאו מקום להתאמן בחוץ כדי להבטיח שכולם יכירו את הריקוד.

תצטרך גם כוריאוגרף כדי לתאם את הריקוד עבור הפלאשמוב שלך. אתה לא יכול פשוט בסגנון חופשי או לאלתר ריקוד עבור הפלאש מוב שלך. זה ייראה כמו בלגן לא מאורגן! אם אתה מתכוון ללמד את המתנדבים שלך בעצמך, עשה כמיטב יכולתך כדי להנגיש את המהלכים לכל אחד והכוריאוגרפיה תתאים למקום ולקהל.

7. העבר את כל הפרטים לכל העמים!

לעולם אל תניח שאנשים "פשוט יודעים". תקשורת מפורטת ועקבית חיונית לפלאש מוב מוצלח! כתוב הנחיות ברורות לכל האנשים שיהיו מעורבים באירוע שלך וודא שהן ברורות וספציפיות.

עדכון המשתתפים שלך עוזר להבטיח תהליך תיאום חלק ומאפשר לאנשים להבין כיצד הם יכולים להשתתף ולהיות מעורבים. אל תשכח לכלול מידע חשוב על בטיחות, תנועה וחניה לכולם גם כן!

8. מסמך ושתף.

פלאש מאבס הם אירועים יקרי ערך השואבים כל כך הרבה רגשות מהמשתתפים ומהצופים. אתה תעשה שירות רע לכל העבודה הקשה והמאמצים שלך אם לא תיקלט ותצלם את האירוע מתחילתו ועד סופו.

פלאש מוב (1)

אם אינך יכול לשכור צלם מקצועי וצלם וידאו כדי לצלם את הפלאש מוב שלך, ציין כמה חברים מהימנים שיצלמו תמונות ווידאו של האירוע. גם אתה וגם אורחי הכבוד שלך תרצו להסתכל אחורה על כל הריקודים והתגובות המדהימות. הדרך הטובה ביותר ליצור מזכרת מהאירוע היא לתעד אותו דיגיטלית. כך כולם יכולים להוקיר את הזיכרון לנצח.

לאחר שתאסוף את התמונות והסרטונים הטובים ביותר, שתף אותם באינטרנט כדי שהעולם ייהנה! הוסף מגע נוסף ושתף קישורים לכל התמונות והסרטונים גם לכל המתנדבים והמשתתפים שלך.

סוגי פלאש מאספים

פלאש מוב מוזיקלי

עם מוזיקה מקורית או שירים פופולריים בפארודיה, תוכלו ליצור חווית הפתעה עבור הקהל שלכם שתגרום לו להרגיש כאילו הוא נכנס לקליפ האהוב עליהם או למחזמר בברודווי. עם שירה חיה, ריקוד ומשחק, עולם מוזיקלי שלם יכול להתעורר לחיים לנגד עיניך באירוע החברה, הגאלה או הכנס הבא שלך.

דאנס פלאש מאבס

כל הרוחות מתרוממת לאחר ריקוד קטן! חגגו מבצעים או מסיבות פרישה, הכנסו קצת אנרגיה מיוחדת לפגישות הפתיחה או לכנסים של הלקוחות שלכם, והוו עובדים. חברו את הצוות ליצירת אירוע מיוחד במינו.

שרים פלאש מאבס

קום ותשיר! פלאש מאבס לשיר בלבד הם עוד אופציה מצוינת להפתעה רבת השפעה בצורה לא שגרתית ומרגשת.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן