5 שלבים פשוטים לשליטה בריקוד הסלואו למתחילים

יש הרבה הזדמנויות לריקוד סלואו כמו חתונות, נשפים, וכל מקום שבו יש מוזיקה בקצב איטי. אבל, אולי אתה מפחד מריקוד סלואו. אתה לא יודע איפה לשים את הידיים שלך, או לא יודע כמה קרוב לעמוד לאדם השני. אילו צעדים אתה עושה בריקוד הסלואו?

אנחנו לא מדברים על צעד ריקוד ספציפי כמו הפוקסטרוט; אנחנו רק מדברים על ריקוד הסלואו באופן כללי. האם אתה רקדן ברמה מתחילה ומחפש תנועות ריקוד קלות? במאמר זה, אנו נותנים לך חמישה צעדים פשוטים כדי לשלוט בריקוד הסלואו, כך שלעולם לא תפחד יותר להיות בחוץ על רחבת הריקודים כשהמוזיקה תאט.

זרועות רוקדות איטיות

ישנן שתי אפשרויות עבור הזרועות שלך כאשר אתה ריקוד סלואו.

צעדי ריקוד

אפשרות 1- Slow Dancing Arms

באפשרות זו, אתה יכול לחשוב על ריקוד סלואו כעל חיבוק מורחב בזמן שאתה ובן הזוג שלך מתנודדים קדימה ואחורה. הנקבה מניחה את זרועותיה על כתפיו של הבחור או תולה אותן ברפיון סביב צווארו. הבחור מניח את ידיו על ירכיה של הנקבה או עוטף אותן ברפיון סביב גבה התחתון. השאר מספיק מקום ביניכם כדי ששניכם תרגישו בנוח.

לגבי מיקום הראש, זה תלוי בגובה שלך ושל בן הזוג שלך. אם אתם זוג ורוקדים מקרוב, אתם יכולים להניח את ראשכם על החזה של הדייט או על הכתף שלו. או, אתם יכולים להסתכל אחד על השני. חשוב להישאר רגוע. נסה לשלוט בנשימה שלך על ידי שאיפה ונשיפה יציבה כדי לשמור על דופק אחיד [1].

אפשרות 2 – Slow Dancing Arms

להחזיק את היד של בן הזוג שלך היא הדרך המסורתית יותר להתנדנד בריקוד איטי. אם אתם לא יוצאים או לא מכירים אחד את השני היטב, המיקום הזה יכול להיות נוח יותר. הבחור מניח את ידו הימנית על ירכיהן של הנקבות או על הגב האמצעי או העליון. אם אתם יוצאים לדייטים ומתקרבים, הבחור יכול לכרוך את זרועו ברפיון סביב מותניה.

לאחר מכן, הוא משתמש ביד שמאל כדי לקחת את ידה או לכרוך את אצבעותיו בידה. הנקבה צריכה להניח את ידה השמאלית על כתפו של בן זוגה ולאחוז בידו בידה הימנית. עם העמדה הזו, הראשים שלכם כנראה יישארו קדימה, אז אתם מסתכלים אחד על השני. הקפד לחייך אל בן הזוג שלך לריקוד ואולי להתחיל שיחה כדי לעזור להירגע.

רגליים ריקוד איטי

זה טוב להיות זהיר היכן אתה שם את הרגליים שלך בזמן ריקוד איטי כדי לא לדרוך זה על בהונותיו של זה. כאשר אתם מצטרפים לראשונה יחד לרקוד, הביטו למטה היכן נופלות רגליכם ושל בן הזוג. זה נותן לך מושג כללי על כמה רחוק אתה יכול להזיז את הרגליים מבלי לדרוך על בהונותיו.

אם אתם קרובים זה לזה בריקוד הסלואו, תוכלו לשים רגל אחת בין רגליו של בן הזוג לרגל השנייה שלכם מבחוץ. אם יש יותר מרווח בין בני הזוג, אתה יכול לשים את האצבעות שלך לפני אצבעות הרגליים של הדייט שלך ובמרחק של סנטימטר מהצד. אל תהיו טכניים מדי בהיבט הזה. כשהגוף שלך מתאחד כדי לרקוד, כפות הרגליים שלך צריכות ליפול במקומן באופן טבעי.

סלואו

מוֹבִיל

זה מסורתי שהבחור מוביל ריקוד סלואו. אם זה פשוט יותר מדי מסורתי לטעמכם, אז הנקבה יכולה לשנות את זה ולהוביל. אבל, מישהו צריך להוביל. כדי להוביל, דחף בעדינות את ידו של בן/בת הזוג בדרך שבה אתה רוצה ללכת, כאשר אתה גם מזיז את גופך לכיוון זה. עקוב אחר המוזיקה ועבור לפי הקצב. כדי לעקוב, פשוט עקוב אחר מהלכי השותף שלך.

הִתנַדנְדוּת

הריקוד הסלואו הבסיסי אינו דורש הרבה עבודת רגליים כלל, כך שזהו ריקוד קל למתחילים. אתה יכול לשמור את כפות הרגליים שלך נטועות במקום אחד, לוודא שהברכיים שלך רפויות, ואז להתנדנד בעדינות קדימה ואחורה באמצעות הירכיים והברכיים. אם אתה בטוח בכך, אתה יכול להרים בעדינות את הרגליים מהרצפה רק מעט. ההרים הקטנים האלה יכולים לסובב אותך במעגל איטי. זכור לשחרר את הידיים והמרפקים. כך יהיה קל יותר לנשום ולהתנדנד בנוחות.

הסחרור

אם אתם מובילים ואתם מרגישים בטוחים וקצת הרפתקנים בזמן שאתם רוקדים סלואו, אתם יכולים להזמין את בן הזוג שלכם להסתובב. זהו מהלך נפוץ כך שבן הזוג שלך לריקוד כנראה ידע למה לצפות. קח צעד אחורה מהחיבוק שלך והחזק את זרועו השמאלית של בן הזוג באוויר עם זרועך הימנית. לאחר שהנחית אותה בסיבוב 360 מעלות, אתה פשוט חוזר לעמדת ההתחלה שלך וממשיך להתנדנד.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן