סדנת טוורקינג

למידה של טוורק מגבירה את הביטחון העצמי ומעצימה את הרוח הנשית. זה לא רק ריקוד מהנה, זה גם אימון כל כך טוב. אתה מפעיל גם את שרירי הרגליים, את שרירי הגלוט ואפילו את שרירי הגב שלך.

למד כיצד לעשות Twerk

הדרכה בסיסית של Twerk

מתחילים עם היסודות, בואו ללמוד כיצד להצמיח את המגפיים שלנו! תאר לעצמך שאתה מנסה להגיע לחלק האחורי של הראש שלך עם הישבן. שמור את הידיים על הברכיים לתמיכה והתחיל לאט ובאמת תעבוד על הקשת הזו. אתה בהחלט תרגיש את הכוויה במורד הגב התחתון. ואז נסה את זה קצת יותר מהר ובאמת הרשים את עצמך.

שיעור טוורקינג

רגל רועדת

זה לוקח קצת יותר כוח מוח כי יש הרבה תנועות שונות עבור כל הגפיים שלך. התחל עם הרגליים שלך, הרם את רגלך הימנית כשהעקב פונה ממך ואז תניף אותה לכיוונך וזה יגרום גם לירך שלך לרדת. אז הזרוע הנגדית שלך יכולה לעשות הצמד או פיתול מעל הראש שלך.

Knee In Twerk

לאחר מכן, תנו לגב התחתון הפסקה קטנה ועבדו על הירכיים הללו. אתה תאהב את המהלך הזה כי אתה חופשי לתבל אותו איך שתרצה. לך מהר, נמוך, ידיים למעלה או למטה, פשוט תהנה ושחרר את זה.

סדנאות טוורקינג בישראל

1. סדנת טוורק גל BePole

היא חזרה לארץ והחלה ללמד את סגנון הריקוד הזה. לאחר 3 שנים של הוראת טוורק במשרה חלקית בארץ ובחו"ל, היא עזבה את העבודה היומיומית שלה ופתחה עסק משלה במשרה מלאה. היא לימדה סדנאות והכשרות מורים בלמעלה מ-13 מדינות כולל אוסטרליה, אירופה, ישראל וארצות הברית [1], עיצבה והפיקה קו בגדים משלה, ניהלה קורסי טוורק רגילים במשך למעלה מ-4 שנים בישראל, כיכבה בסרט דוקומנטרי ו הופיע בתוכנית הלאומית, בתוכניות טלוויזיה ואינטרנט בינלאומיות מספר פעמים.

לעצב את זה כמו

2. אור אושרי‏ – מדריכת טוורק

אור אושרי היא מדריכת טוורק מישראל, וגם סטודנטית לעבודה סוציאלית. או מלמדת טוורק מאז 2017, והיא לימדה מאז אלפי נשים בישראל מגיל 13 עד 50. או מלמדת שיעורים וסדנאות בכל רחבי הארץ. כמדריכה, מה שמוביל אותה הוא ללמד את הטכניקות לעומק – ולשמור על אנרגיה גבוהה ואווירה מהנה באימונים. או מאמינה בחיבור בין הנפש לגוף, וגם בחשיבה חיובית. היא אוהבת לשלב תוכן מעצים בשיטת הלימוד שלה. היא מלמדת טוורקינג ב-udemy. אתה יכול להצטרף לקורס המקוון שלה כדי ללמוד טוורקינג.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן