השכרת סטודיו לפי שעה

אולפנים הם שטחים גדולים ופתוחים המשמשים למגוון אירועים כגון סמינרים, הדרכת ריקוד, הצגות וקורסים. ניתן לשכור אזורי סטודיו לפי שעה, מה שהופך אותם לאידיאליים לפעילות מוגבלת בזמן, חד פעמית או רבות. אולפנים אלה מציעים חוויה פנטסטית לחזרות, מופעים והצגות, כמו גם לאמנים ויוצרים המחפשים מקום לבטא את עצמם.

בדרך כלל, יוצרים יחפשו תשובות לטווח ארוך וישכרו על בסיס חודש לחודש. המחפשים פעילות מוגבלת בזמן, לעומת זאת, יחפשו מקומות סדנאות להשכרה לפי שעה. בכל יום נתון, הצוות מספק מקומות עבודה משותפים גדולים וריקים שיכולים לקיים תערוכה למשך מספר שעות.

שירותים זמינים באולפנים להשכרה:

בדירות הסטודיו יש אזורים בקומות שונות עם חלונות גדולים ומאווררים. היקף הפעילות הנדרשת יקבע את גודל הסטודיו הנדרש לתפעול מיטבי. כיתת לימוד, סדנאות קולינריות, קורס, או ייעוץ קבוצתי לכל פעילות שיש לה דרישות ייחודיות. באולפנים נפוצים מחצלות ליוגה או פעילות גופנית, ציוד צילום, שולחנות כתיבה ומושבים, או פשוט אזור חופשי ומתוכנן למבצעים.

אולפני ריקוד

זה קריטי שהסטודיו להשכרה לפי שעה יהיה ממוקם בסמוך לצירי תחבורה פרטיים וציבוריים ראשיים. יהיו גם חדרי רחצה נקיים ומושכים, מרחב המתנה ומטבחון מאובזר היטב. הרי ברור שהנראות של כל חלק בשטח היא קריטית במתחם פתוח. חניה קרובה, יופי ואביזרים, ועמדה משגשגת תמשוך שוכרים וצרכנים.

סטודיו לריקוד להשכרה בישראל:

1. ריקוד תל אביב

דאנס תל אביב נמצאת בלב תל אביב, בסעדיה גאון 24, במרחק של דקות הליכה ספורות מתיאטרון הבימה. הכיתה מהווה חלל מקסים למפגשים פרטיים, אירועים, אודישנים, חזרות, שיעורי ריקוד וקורסי תנועה והתעמלות. המקום פנוי להשכרה לפי שעה. מערכת מוזיקה יפה, מראות, תאורה אווירה ורב צבעונית להתכנסות, מיזוג אוויר ואווירה ייחודית ונוחה.

2. אולפני נעים

דירות סטודיו מוצעות להשכרה בחיפה, הרצליה ותל אביב [1]. ניתן לקיים בכיתה פעילויות פרטיות כגון ימי הולדת, חוגים, ריקודים ותרגילי תיאטרון. הוא זמין גם לשימוש עסקי, כגון תצוגות אופנה, אירועי חברה, אודישנים וסמינרים. עלות השיעורים והמופעים נעה בין 100 ל-240 ש"ח לשעה. זה עולה בסביבות 300 ש"ח לשעה עבור פרויקטים עסקיים ואודישנים (לא כלול מע"מ).

3. לרקוד מהלב

סטודיו "רוקדים מהלב" מורכב מחמישה חדרים מתוכננים בקפידה, מבואה מפוארת, פינת מים וקפה והרבה אנרגיה חיובית! הכיתה מקצועית ומפוארת עם ריצוף פרקט, מראות (עם וילונות מסתירים במידת הצורך), מחשבים ניידים, אינטרנט ומערכת מוזיקה. התעריף לשעה נע בין 60 ש"ח ל-150 ש"ח לשעה.

סטודיו לריקוד

גדלי חדרים:

זמינות 2 דירות בגודל 5*4 מטר.

2 חדרים בגודל בינוני (6*4 מטר)

דירה אחת בינונית פלוס (5×6 מטר)

ניתן לשלב את שלושת החדרים הבינוניים ליצירת חללים גדולים יותר.

גודל החדר הגדול ביותר 13*6.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן